KONST / Litografier / Färglitografi 15915015
nr 1591 5015
Dagmar Glemme
(f. 1942), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad EA, 55x36 cm, yttermått inklusive ram: 66x48 cm
Dagmar Glemme, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:17:29
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)